konfor mekanik
konfor mekanik site mapAna Sayfatürkçeenglishkonfor mekanik telefon0212 347 08 99
SOĞUTMA TESİSATI
konfor mekanik vfr klima sistemleri
Mitsubishi Heat Pump Sistemleri:
KX6 Heat Pump sistemleri , genel adıyla "2-borulu sistem" olarak bilinnen, dış ve iç üniteler arasında gaz ve sıvı olmak üzere iki bakır boru hattının dolaştığı ve aynı anda yalnız ısıtma veya yalnız soğutma yapabilen bir prensip ile çalışır.
Gelişmiş inverter kontrol teknolojisi ile birbirinden bağımsız ortamlar ayrı ayrı kontrol edilebilirken sadece ihtiyaç olan alanlar için iklimlendirme yapılır. Bu sayede geniş ürün yelpazesi ve kapasite aralığı ile evlerden (MikroKX/Monofaze) iş merkezlerine, otellerden plazalara, hastanelerden çok katlı akıllı binalara kadar birçok binada uygulanabilmektedir.
KX6 serisi dıș ünitelerde, en küçük kapasite 4 HP (11,2 kW) ile bașlar ve sektörün tek modülde en yüksek kapasitesi olan 24 HP (68 kW) benzersiz monoblok kasa tasarımı ile rakipsiz bir özelliğe sahiptir. 26-48 HP aralığındaki kapasiteler ise sadece iki modül birleștirilerek elde edilebilir.
KX6 serisinde toplam borulama uzunluğu sektörün en üst seviyesi olan 1000 metre sınırına (14 HP+) çıkarılmıștır ve dıș üniteden en uzaktaki iç üniteye kadar (kritik hat) 160 (8 HP+)metre borulama yapılabilir.
Sabit Soğutma modu / Sabit Isıtma modu özelliği (Yaz/Kıș Çalıșması Opsiyonu) Dıș ünite elektronik kartındaki bir switch (SW3-7) yardımı ile çalıșma modunu ısıtma veya soğutma modunda sabitlemek mümkündür. Bu sayede son kullanıcı sistemin çalıșma modunu belirleyerek (örn; yaz modunda sadece soğutma veya kıș modunda sadece ısıtma) enerji tasarrufu yapabilir ve kullanıcı taleplerini düzenleyebilir. Dıș ünitedeki kontrol switch fonksiyonu bir kablo vasıtası ile bina içindeki bir kontrol odasına tașınabilir ve hatta dıș ortamdaki bir termostat ile ilișkilendirilebilir..
mitsubishi kx6 serisi klima heat pump sistemleri

konfor mekanik proje faaliyet alanlarımız faaliyet alanlarımızHavalandırma Tesisatı
faaliyet alanlarımızKlima Tesisatı
faaliyet alanlarımızSoğutma Tesisatı
faaliyet alanlarımızIsıtma Tesisatı
faaliyet alanlarımızIsı Yalıtımı
faaliyet alanlarımızSıhhi Tesisat
faaliyet alanlarımızYangın Tesisatı
faaliyet alanlarımızBuhar Tesisatı
faaliyet alanlarımızDoğalgaz Tesisatı
konfor mekanik klima tesisatıhavalandırma tesisatıDuvar tipi ısıtma sistemlerikonfor mekanik yangın tesisatıkonfor mekanik sihhi tesisat