konfor mekanik
konfor mekanik site mapAna Sayfatürkçeenglishkonfor mekanik telefon0212 347 08 99
DÖKÜMANTASYON
konfor mekanik vfr klima sistemleri
Mitsubishi Heavy Industries yüksek performanslı VRF Klima Sistemleri
Ürün Grup ve Kombinasyonları
Dış Üniteler:
11,2 kW - 136 kW aralığında toplam 24 Model bulunmaktadır.
İç Üniteler: 17 Tip, 97 Model geniş ürün gamı bulunmaktadır. KX6 Serisi 17 ayrı tip ve 91 ayrı model iç ünite seçeneği ile geniş bir iç ünite yelpazesine sahiptir.
mitsubishi vrf klima sistemleriYüksek verim ( KX6) : Yüksek COP ( Performans Katsayısı ) Değerleri ile en yüksek enerji tasarruf seviyesi olan A sınıfı enerji seviyesine ulaşılmıştır. KX6 serisi düşük işletme maliyetleri ile çevre dostu teknolojiye sahiptir.
mitsubishi kx6 serisi klima performans değerleri Kompakt Tasarım : KX6 serisinde geliştirilmiş yeni fonsiyonlar uygulanarak yüksek verim değerleri ve kompakt tasarım elde edilmiştir.
mitsubishi klima kx6 kompakt tasarımTasarım Esnekliği: Artırılmış iç ünite bağlantı kapasitesi. Yeni nesil KX6 serisi ile bağlantı diversitesi %200'e kadar artırılmıştır.
mitsubishi klima tasarım esnekliğiMitsubishi KX6 Klima Serisi Uzun Borulama Limitleri: İç üniteler arasındaki yükseklik kot farkı 4m. den 18m. ye çıkartılarak ekstra 3 kata daha iç ünite bağlanabilmesi sağlanmıştır. Küçük çapta bakır boru kullanılması ve soğutucu akışkan kullanımının azaltılmasının sonucu olarak, sektörün en uzun borulama 160 m. ve en uzun toplam boru uzunluğu 1000m. mesafelerinin kullanılmasına imkan tanıyan dizayn esnekliği sağlanmıştır.mitsubishi klima uzun borulama limitleri
konfor mekanik proje faaliyet alanlarımız faaliyet alanlarımızHavalandırma Tesisatı
faaliyet alanlarımızKlima Tesisatı
faaliyet alanlarımızSoğutma Tesisatı
faaliyet alanlarımızIsıtma Tesisatı
faaliyet alanlarımızIsı Yalıtımı
faaliyet alanlarımızSıhhi Tesisat
faaliyet alanlarımızYangın Tesisatı
faaliyet alanlarımızBuhar Tesisatı
faaliyet alanlarımızDoğalgaz Tesisatı
konfor mekanik klima tesisatıhavalandırma tesisatıDuvar tipi ısıtma sistemlerikonfor mekanik yangın tesisatıkonfor mekanik sihhi tesisat