konfor mekanik
konfor mekanik site mapAna Sayfatürkçeenglishkonfor mekanik telefon0212 347 08 99
HAKKIMIZDA
konfor mekanik vfr klima sistemleri
KONFOR MEKANİK TESİSAT TAAHHÜT PROJE

Tecrübeli, geniş ve mekanik tesisat alanında her türlü bilgiye sahip teknik kadromuzla klima, havalandırma, soğutma, ısıtma, yangın, sıhhi tesisat, doğalgaz alanlarında satış, taahhüt, proje, proje yönetimi ve müşavirlik hizmetleri vermekteyiz. Eğitimin önemini bildiğimiz için kadromuzdaki bütün elemanlar mesleki olarak gerekli bütün eğitimlere ve belgelere sahiptir. Bunun yanında firmamız gelişen teknolojiyi de esas  alarak, bu doğrultuda hizmetlerini vermektedir.
Günümüzün stresli dünyasında konforun çok önemli olduğunun farkındayız. Bu konuda iyi bir  ısıtma, soğutma ve havalandırmanın  önemini biliyor ve buna göre projelerimizi  üretiyoruz. Yaptığımız işlerde konforu sağlarken aynı zamanda kaliteyi müşterilerimize ucuza sunmanın çabası içindeyiz. Bu doğrultuda bütün işlerimizde işçilik ve malzeme kalitesine çok önem vermekteyiz. Kalitenin yanında yaptığımız işlerin mimari ve elektrik tesisatıyla uyumu da bizim için çok önemlidir. Bunu da sağlayarak insanların göz zevkine de hitap etmemiz gerektiğini düşünüyoruz.  Yapılan işlerin zamanından daha önce teslim edilmesinin bilincindeyiz. Ayrıca işlerimiz bittikten sonrada yaptığımız işlerin takipçisi olup, kurduğumuz sistemin en iyi şekilde çalışmasını takip etmekteyiz.
Enerji maliyetlerinin çok yüksek olmasından dolayı, az para harcayarak ısıtma, soğutma ve havalandırma yapmak çok önem kazanmaktadır. Bu yüzden yaptığımız projelerde ilk yatırım maliyetinin yanında, işletme maliyetini de hesaplayıp ona göre çözümler bulmaktayız.
FAALİYET ALANLARIMIZ
Firmamız iş merkezi, alışveriş merkezi, okul, havaalanı, fabrika, endüstriyel tesisler, villa, toplu konutlar ve alt yapı işlerinde aşağıdaki alanlarda taahhüt - proje - proje yönetimi ve müşavirlik hizmetleri vermektedir.

  • Klima Tesisatı
  • Soğutma Tesisatı
  • Isıtma Tesisatı
  • Havalandırma Tesisatı
  • Isı Yalıtımı
  • Sıhhi Tesisat
  • Yangın Tesisatı
  • Havuz Tesisatı
  • Buhar Tesisatı
  • Doğalgaz Tesisatı
konfor mekanik proje faaliyet alanlarımız faaliyet alanlarımızHavalandırma Tesisatı
faaliyet alanlarımızKlima Tesisatı
faaliyet alanlarımızSoğutma Tesisatı
faaliyet alanlarımızIsıtma Tesisatı
faaliyet alanlarımızIsı Yalıtımı
faaliyet alanlarımızSıhhi Tesisat
faaliyet alanlarımızYangın Tesisatı
faaliyet alanlarımızBuhar Tesisatı
faaliyet alanlarımızDoğalgaz Tesisatı
konfor mekanik klima tesisatıhavalandırma tesisatıDuvar tipi ısıtma sistemlerikonfor mekanik yangın tesisatıkonfor mekanik sihhi tesisat