konfor mekanik
konfor mekanik site mapAna Sayfatürkçeenglishkonfor mekanik telefon0212 347 08 99
KLİMA TESİSATI
konfor mekanik vfr klima sistemleri
Mitsubishi Heavy Industries yüksek performanslı VRF Klima Sistemleri
Ürün Grup ve Kombinasyonları
Dış Üniteler:
11,2 kW - 136 kW aralığında toplam 24 Model bulunmaktadır.
İç Üniteler: 17 Tip, 97 Model geniş ürün gamı bulunmaktadır. KX6 Serisi 17 ayrı tip ve 91 ayrı model iç ünite seçeneği ile geniş bir iç ünite yelpazesine sahiptir.
mitsubishi vrf klima sistemleriYüksek verim ( KX6) : Yüksek COP ( Performans Katsayısı ) Değerleri ile en yüksek enerji tasarruf seviyesi olan A sınıfı enerji seviyesine ulaşılmıştır. KX6 serisi düşük işletme maliyetleri ile çevre dostu teknolojiye sahiptir.
mitsubishi kx6 serisi klima performans değerleri Kompakt Tasarım : KX6 serisinde geliştirilmiş yeni fonsiyonlar uygulanarak yüksek verim değerleri ve kompakt tasarım elde edilmiştir.
mitsubishi klima kx6 kompakt tasarımTasarım Esnekliği: Artırılmış iç ünite bağlantı kapasitesi. Yeni nesil KX6 serisi ile bağlantı diversitesi %200'e kadar artırılmıştır.
mitsubishi klima tasarım esnekliğiMitsubishi KX6 Klima Serisi Uzun Borulama Limitleri: İç üniteler arasındaki yükseklik kot farkı 4m. den 18m. ye çıkartılarak ekstra 3 kata daha iç ünite bağlanabilmesi sağlanmıştır. Küçük çapta bakır boru kullanılması ve soğutucu akışkan kullanımının azaltılmasının sonucu olarak, sektörün en uzun borulama 160 m. ve en uzun toplam boru uzunluğu 1000m. mesafelerinin kullanılmasına imkan tanıyan dizayn esnekliği sağlanmıştır.mitsubishi klima uzun borulama limitleri
fdum iç üniteFDUM Orta Statik Basınçlı Kanallı tip iç Ünite:
Otomatik cihaz dıșı statik basınç (E.S.P.) kontrolü: Kanal dizaynı basitleșmiștir. DC Fan motorunun kontrolü ile, olușturulan kanala en uygun hava debisi otomatik olarak ayarlanır.
fdtw kaset tipi iç üniteFDTW iki yöne üflemeli Kaset tipi iç Ünite:
Bağımsız kanatçık kontrol sistemi: 4 Farklı pozisyonda bağımsız kanatçık kontrolu yapılarak odanın her noktasında homojen hava dağılımı ile tam sıcaklık kontrolü sağlanırr.
fdtcFDTC 4 Yöne Üflemeli Kompakt Kaset Tipi (600X600) :
Bağımsız kanatçık kontrol sistemi : Oda sıcaklığı koşullarına bağlı olarak, dört yöne hava akışı bağımsız kanatlarla tercih edilen şekilde kontrol edilebilir. Bağımsız kanat kontrolü kurulum yapıldıktan sonrA bile yapılabilir, etki alanı öncekinden daha geniş hale getirilebilir.
fduh kanal tipiFDUH Kanal Tipi ( Kompakt & Esnek ) :
Kompakt ince hafif tasarım : Yüksek enerji verimlliğine sahip, kompakt ve ince tasarımı ile hotel iklimlendirmesinde yüksek teknolojiye sahip lider çözümler sunar. Ayrıca ağırlığı sadece 20kg.
Sessiz Çalışma : Endüstrideki en düșük ses seviyesi ile otellerde konforlu konaklama ve dinlenmeyi sağlayabilmektedir.
Kurulum Esnekliği : Elektrik kutusu ve drenaj borulaması ünitenin iki tarafından da monte edilebilir ve üniteye hava giriși alt veya arka kısmından mümkündür. Yüksek teknolojimiz çeșitli kurulum ihtiyaçlarını karșılayabilmektedir.
fduh konal tipi
fdu-f kanal tipiFDU-F % 100 Taze Hava Ünitesi :
Tek sistem ile İklimlendirme ve Taze Hava Alma İmkanı : Taze hava ünitesi herhangi bir iç ünite serisindeki gibi KX6 sistemiyle bağlanabilir ve yüksek gelișmiș teknolojimiz sayesinde taze ve konforlu bir hava bir arada temin edilir.
fdu_f taze hava ünitesiKompakt Dizayn: Sadece 360 mm yükseklik 200Pa cihaz dıșı statik basınç ve endüstrideki en düșük ses düzeyindeki kompakt dizaynı ile ofisler, havalandırma odaları, tuvaletler ve restaurant mutfakları gibi lokasyonlarda değișik tipli kurulumları karșılayabilir.
Konsept (FDU-F ve SAF arasındaki Farklılık: SAF, egzoz havasındaki enerjiyi üfleme havasına aktaran bir ısı geri kazanım cihazıdır. Bu cihaz havayı șartlandırmaz. FDU-F ise; %100 taze havayı ısıtma veya soğutma ișlemi ile șartlandırarak oda șartlarında iç ortamı besleyen taze hava iç ünitesidir. Egzos edilen hava doğrudan dıș ortama aktarılır.
fdu_f  kanal tipiHavalandırma iç ünite modelleri: En yüksek kapasitedeki dış üniteye 53 adet iç ünite bağlanabilir. 17 farklı tip iç ünite seçeneği ve farklı kapasitelerdeki modeller ile 91 iç ünite seçeneği vardır.havalandırma iç üniteleri
konfor mekanik proje faaliyet alanlarımız

faaliyet alanlarımızHavalandırma Tesisatı
faaliyet alanlarımızKlima Tesisatı
faaliyet alanlarımızSoğutma Tesisatı
faaliyet alanlarımızIsıtma Tesisatı
faaliyet alanlarımızIsı Yalıtımı
faaliyet alanlarımızSıhhi Tesisat
faaliyet alanlarımızYangın Tesisatı
faaliyet alanlarımızBuhar Tesisatı
faaliyet alanlarımızDoğalgaz Tesisatı

konfor mekanik klima tesisatıhavalandırma tesisatıDuvar tipi ısıtma sistemlerikonfor mekanik yangın tesisatıkonfor mekanik sihhi tesisat